شما

مرکز مطالعات حکمت – دانش و فن معماری و شهرسازی ایرانی اسلامی

سمینار و کارگاه بین المللی “ارزش طراحی شهری”

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

دانشکده معماری و هنر دانشگاه آزاد اسلامی مشهد  برگزار می کند: 
سمینار و کارگاه بین المللی “ارزش طراحی شهری”
دانشکده معماری و هنر دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در راستای رسالت خود در خصوص اعتلای دانش شهرسازی و معماری در ایران اسلامی سمینار و کارگاه بین المللی “ارزش طراحی شهری” را 17 دی ماه سالجاری در این دانشکده برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، این سمیناریک روزه همزمان با بیست و پنجمین سالگرد تاسیس دانشکده معماری و هنر واحد مشهد و با حضور پروفسور “متیو کرمونا” برجسته ترین شهرساز بریتانیا برگزار خواهد شد.
پروفسور کرمونا در حوزه های نظری، پژوهشی و نیز حوزه عملی فعالیت های بسیار چشمگیری در سطح دنیا داشته است بطوریکه اکنون به عنوان مطرح ترین شهرساز بریتانیا شناخته می شود.
مدیران و متخصصان و کارشناسان دولتی و نیمه دولتی در حوزه شهرسازی، معماری و معماری منظر، مهندسان مشاور، انبوه سازان مسکن و توسعه دهندگان و متخصصان حرفه ای در حوزه های معماری و شهرسازی و محیط و بافت های مسئله دار و ناکارآمد، فعالان شهری و متخصصان حوزه های جامعه شناسی شهری، برنامه ریزی و طراحی شهری و مدیریت شهری و فارغ التحصیلان جوان، اساتید و دانشجویان مقطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی در حوزه های مرتبط می توانند از این کارگاه استفاده نمایند. 
بنابراین علاقمندان می توانند جهت ثبت نام محدود به  سایت   www.udiaum.irمراجعه نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این سمینار با شماره 09390728247 تماس حاصل نمایید.
گفتنی است: میزبانی شهر مشهد برای چنین رویدایی به خصوص در راستای تحقق بخشی از اهداف “مشهد2017،پایتخت فرهنگی جهان اسلام“  فرصتی ویژه برای مدیریت شهری، جامعه  شهرسازی، طراحی شهری و معماری است که به واسطه آن در حوزه های مدیریت شهری و خلق مکان های عمومی و فضاهای شهری با کیفیت، دانش و تجربه عملی خود را ارتقا بخشد.